Acar Kız Öğrenci Yurdu

ADRES
Gez Mahallesi Uzun Sokak No:16 Yakutiye / ERZURUM
TELEFON
0 442 234 1558
CEP TELEFONU
0 541 465 8606
YURT TÜRÜ
Kız
WEBSİTE
www.acarogrenciyurdu.com
YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Acar Kız Öğrenci Yurtları Erzurum un temiz ve nezih semtlerinden Gez Mahallesinde deprem yönetmeliğine uygun 7 katlı apartman, kantini, yemekhanesi, etüt salonları, spor salonu (fitness) iki yurdun (88+192) 280 kapasitesi ile 1 kurucu müdür 2 sorumlu müdür 2 profesyonel aşçı  2 aşçı yardımcısı 2 güvenlik görevlisi 5 temizlik görevlisi ile 14 hizmetliden oluşan kadrosuyla üniversiteli öğrencilerimize en üst seviyede hizmet vermektedir.
 
Yurtlarımız şehir merkezinde olup Kampüse yaya olarak 20 dk. Toplu ulaşım araçlarıyla 5 dk. sürmektedir kampüse giden otobüs duraklarına 50 metre mesafededir. Merkezi duraklar olduğundan dolayı dakikada bir kampüse araç kalkmaktadır.
 
Otogara, alışveriş merkezlerine kargo şubelerine yakınlığıyla bilinmektedir. Yurtlarımızın çevrelerinde toplu yaşama aykırı (kahvehane, bar, tekel bayii vs.) gibi yerler bulunmamaktadır.
 
2009 yılında kurulmuş olan  ve   çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Acar Kız Öğrenci  Yurtları, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde rahat , huzurlu, kaliteli hizmet sıcak ve güvenceli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.
 
İmkanlarımız
 
» 24 Saat Sıcak Su
» 24 Saat Kesintisiz İnternet
» 24 Saat Çevre Güvenliği
» Sabah Kahvaltısı
» Akşam Yemeği
» Aperatifler
» Step Fitness Aerobik Salonu
» Egzersiz ve Çalışma Aletleri
» Masa Tenisi
» Çamaşırhane
» Kantin
» Mescit
 
Yurt binalarımız deprem yönetmeliğine uygun, ısı yalıtımlı ve merkezi sistem kaloriferli olarak inşa edilmiştir. Yurtlarımızda asansör mevcuttur. Yurt odalarımız 2-3-4 oda olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Her odada kendine özel banyo ve WC bulunmaktadır. Yurdumuz her öğrencisine çiftli dolap komodin imkanı sağlamaktadır. Öğrencilerimizin ders çalışırken ihtiyaç duyabileceği her türlü imkanın sağlandığı etüt salonları tüm katlarda bulunmaktadır. Deneyimli personellerimiz tarafından her gün düzenli olarak oda temizliği yapılmaktadır. Yurtlarımızda 24 saat daim öğrencilerimize hizmet sistemi yan ısıra güvenlik görevlilerimiz her daim öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Acar Kız Öğrenci Yurdu Acar Kız Öğrenci Yurdu Acar Kız Öğrenci Yurdu Acar Kız Öğrenci Yurdu Acar Kız Öğrenci Yurdu Acar Kız Öğrenci Yurdu Acar Kız Öğrenci Yurdu Acar Kız Öğrenci Yurdu
Acar Kız Öğrenci Yurdu
Acar Kız Öğrenci Yurdu
Acar Kız Öğrenci Yurdu
Acar Kız Öğrenci Yurdu
Acar Kız Öğrenci Yurdu
Acar Kız Öğrenci Yurdu
Acar Kız Öğrenci Yurdu
Acar Kız Öğrenci Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YURT HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
YURDU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ