Ailem Kız Öğrenci Yurdu

ADRES
Osmanağa Mah. Halil Ethem Sk. Beril Apt. No: 18 Kadıköy / İSTANBUL
TELEFON
0 216 450 6010
CEP TELEFONU
0 535 799 9379
YURT TÜRÜ
Kız
WEBSİTE
www.ailemkizogrenciyurdu.com
YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeyen, çağdaş yönetim anlayışıyla yola çıkan, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Ailem Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu’nun birinci ilkesi; öğrencilerimize güvenli ve konforlu konaklama imkanı sunmaktır.

2, 4 ve 6 kişilik ferah odalarımız,öğrencilerimizin kullanımı için konulan dolaplar ve diğer eşyalarımız, yerden ısıtma sistemi,24 saat sıcak su, klima, asansör, lcd televizyon, wireless internet bağlantısı, şömine gibi imkanlarımızın yanı sıra kütüphanemiz, modern mutfaklarımız, dinlenme ve çalışma odalarımız ve çamaşırhanemiz ile öğrencilerimize lüks standartlar sunuyoruz.

Geniş odalarımıza; ekstra kullanım için getirilecek dolap vb. gibi eşyalar
konulabilmektedir.

Mutfaklarımızda; öğrencilerimizin kullanımı için öğlen ve akşam yemeklerini hazırlayabilecekleri her tür mutfak gereci bulunmaktadır. Buzdolapları ve mutfak dolapları da öğrencilerimiz için yeterli kapasitededir.

Çamaşır makinaları; ücretsiz ,kullanıma açıktır.

Temizliğimiz; temizlik personelimiz tarafından haftanın her günü düzenli olarak yapılmaktadır. Gün içinde de hijyen şartları sürekli takip edilmektedir.

Banyolarımızda; da hijyen sağlanmakta ve korunmaktadır. Duşakabinli, konforludur.

Dinlenme odamızda; bulunan TV ,DVD player ve öğrencilerimiz için hazırladığımız film arşivimiz onlara güzel vakit geçirme ve dinlenme imkanı sağlamaktadır.

Kütüphanemizde; bulunan kaynaklar öğrencilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca, sadece öğrencilerimizin kullanımı için tahsis edilen internet bağlantılı bilgisayarlar ve yazıcılar aracılığı ile her türlü bilgiye ulaşma, araştırma, ödev, proje, vs. hazırlama imkanı mevcuttur. Binamızda asansör, su deposu ve jeneratör bulunmaktadır. Yurdumuz, merkezi doğal gaz ısıtmalıdır.

Moda’nın nezih ortamı ile Bahariye’nin sosyal ve kültürel metropol alışkanlıklarınıntam ortasında yer alan yurdumuz, temiz bir aile sokağı ile ulaşım kolaylığını bir arada hizmetinize sunuyor. Yurdumuz, Kadıköy’ün merkezinde olup, tüm toplu taşıma duraklarına yakınlığı ile tüm çevre üniversitelere hitap etmektedir.

12 ay hizmet vermekteyiz…

Çalışan, master yapan, staj yapan öğrencilerinde yurdumuzda konaklama imkanı vardır.

Öğrencilerimize istekleri doğrultusunda her ay düzenli olarak Psikoloğumuz Sayın Barış Ülkümen tarafından ücretsiz terapi uygulanmaktadır.

Öğrencilerimizin yurtta kalma bedeli dışında çamaşır,terapi.. vs sağladığımız hiçbir imkan için ekstra ücret talep etmemekteyiz.

40 kişilik kapasitemiz ile öğrencilerimize lüks standartlar sunuyoruz.

Amacımız; yetişkin bireylere ev sahipliği yaptığımızı unutmadan, öğrencilerimize, derslerine ve çalışmalarına odaklanabilecekleri, güvenli bir yaşama alanını uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla sağlamaktır.

Atatürk İlkelerine ve Laik Anlayışına bağlılığımızın simgesi olarak belirlediğimiz yurdumuz, deneyimli ve profesyonel yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

Yurdumuz hiç bir şekilde vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaata bağlı değildir.

Yeni ve konforlu binamızda öğrencilerimizi müşterimiz gibi değil, evladımız gibi gördüğümüzü ve onlara aile sıcaklığını sağlamayı amaçladığımızı bilmenizi isteriz…

SAYGILAR..

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YURT HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
YURDU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ