Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

ADRES
Söğütlüçeşme Cad. Mürver Çiçeği Sk. No:7 Kadıköy / İSTANBUL
TELEFON
0 216 414 4171
CEP TELEFONU
0 533 323 2122
YURT TÜRÜ
Erkek
WEBSİTE
www.kadikoyerkekogrenciyurtlari.com
YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kadıköy Akademi Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurtları, doğa dostu ve gelecek nesilleri önemseyen bir anlayışla hizmet vermektedir. Öğrencilerin hem sosyal hem de akademik anlamda kendilerini geliştirmeleri için ideal bir adres olan Kadıköy Akademi, disiplin ve eğlenceyi iç içe sunmaya dayalı hizmet anlayışıyla öğrencilerin öncelikli tercihidir.

Kadıköy Akademi, 24 saat kesintisiz yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı sayesinde bilgiye anında erişimi sağlar. Ayrıca kendi veri tabanı sayesinde öğrenciler arasında kablolu ağ paylaşımını mümkün olan en yüksek hızda mümkün kılar. Öğrencilerin 7 gün 24 saat kullanabilecekleri özel etüt odası ve burada bulunan kütüphane, misafirlerimizin derslerini daha kolay ve verimli bir şekilde çalışmalarına olanak sağlar. Her odada bulunan öğrenciye özel sandalye ve masalar ders çalışmak için farklı bir seçenek daha sunmaktadır.

Her katta bulunan banyo ve tuvaletlerimiz ve ayrıca tüm odalarımız her gün temizlenmektedir. Banyo ve tuvaletlerimizde 24 saat kesintisiz sıcak su kullanılmaktadır. Her hafta nevresimler değiştirilir, yenileri kullanıma hazır hale getirilir. Katlarda bulunan çamaşır ve kurutma makinelerimiz her kat için belirlenen günlerde kullanıma açıktır.

Her sabah ve aksam belirlenen saatlerde kahvaltı ve aksam yemeği servislerimiz vardır. İkinci öğretim öğrencilerimiz için akşam yemeği servisi onlara uygun saatlerde verilir. Yemekhanemiz her öğünden önce ve sonra temizlenir.

Kadıköy Akademi, tüm bunların yanında, misafirlerinin kaynaşması için etkinlikler düzenlemeyi de ihmal etmez. Tekne turları, özel konuklarla düzenlenen eğlence geceleri, düzenlenen oyun turnuvaları (paintball, futbol,vs.) öğrencilerin kaynaşması için fırsatlar sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

» Sabah Kahvaltısı
» Akşam Yemeği
» Oda Temizliği
» Odalarda Buzdolabı
» 2, 4, 6 Kişilik Odalar
» TV – Uydu
» Çamaşır Ütü Salonu
» Etüt Salonu
» Sınırsız İnternet
» Revir
» 24 Saat Sıcak Su
» 24 Saat Güvenlik
» Asansör
» İstanbul’un Her Yerine Ulaşım

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YURT HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
YURDU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ