Akbulut Kız Öğrenci Yurdu

ADRES
Barış Manço Kültür Sk. No: 25 Buca / İZMİR
TELEFON
0 232 420 3213
CEP TELEFONU
0 505 746 7611
YURT TÜRÜ
Kız
YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Akbulut Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu 2004 yılında Şenal ve Yakup AKBULUT tarafından kurulmuştur. Üç kız evlada sahip olan AKBULUT çifti, günümüz şartlarında kız çocuk yetiştirmenin ne denli özen gerektirdiğinin bilincinde olarak, güvenilirlik prensibiyle hizmet vermeyi temel ilke olarak benimsemiştir.
 
Uzman yönetim kadromuz, yepyeni bir şehirde, kendi ayakları üzerinde, yepyeni bir hayata başlayan gençlere hizmet vermenin, sadece kar odaklı bir iş olmadığının son derece farkında olarak, durumun hassasiyetine uygun etik anlayışa sahiptir. Bizim için bireye saygı duymak, kendimize ve yaptığımız işe saygı duymaktır.
 
Özel Akbulut Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda öğrencilerimizin barınma, ısınma, temizlik, güvenlik, yemek ve sosyallik gibi temel ihtiyaçları itinayla karşılanırken, velilerimizin bize duyacağı güven bizim motivasyonumuzdur.
 
Herhangi bir dernek, vakıf veya cemaatle bağlantımız olması söz konusu dahi olamaz.
 
Profesyonellik, güvenilirlik, sorumluluk ve saygı bizim iş anlayışımızın temel taşlarıdır.
 
Hizmetlerimiz;
 
Öğrenci, veli ve yönetim arasında sıcak aile ortamı…
 
Yurdumuz, öğrencinin başarısı ve mutluluğunda samimiyetin önemine inanır.
 
Kalite önceliğimiz…
Kayıtta karşılıklı tanışmak öncelikli prensibimizdir.
 
24 saat güvenlik ile huzurlu bir ortam…
Güvenlik için tüm gereken önlemler alınmıştır olup, güvenlik görevlisi tarafından sağlanmaktadır.
 
Yurdumuz Buca’nın en nezih ve en güvenilir sokağında bulunmaktadır. Sokağımızın gece aydınlatması oldukça iyi olup, Eğitim Fakültesine yakınlığı bir avantaj haline gelmiştir. İkinci Öğretim öğrencilerinin ders bitiminden sonra yurdumuza ulaşmaları kısa sürede ve güvenli bir şekilde olmaktadır.
 
Özel Akbulut Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu,  D.E.Ü. Eğitim Fakültesi’nin hemen karşı sokağında olup, yürüyerek 2 dakika uzaklıktadır. Yine D.E.Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulu’na yürüyerek 7 dakika uzaklıktadır. Yurdumuzun bulunduğu sokağın girişinde (yürüyerek 1 dakika uzaklıkta) bulunan otobüs durağından ücretsiz olarak Tınaztepe Kampüsü’ne giden öğrenci servisleri geçmektedir. Tınaztepe Kampüsü servislerle 10 dakika mesafededir.
 
Çağın gerektirdiği tüm hizmetler…
Konaklama, sosyal ve teknolojik tüm hizmetler yurdumuz tarafından sağlanmaktadır. (Wireless  / Kahvaltı / akşam yemeği / Her gün temizlik / Çamaşır / Ütü … )

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YURT HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
YURDU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ