Akkanlı Erkek Öğrenci Yurdu

ADRES
Muradiye Mah. Yunus Emre Lisesi Merkez / MANİSA
TELEFON
0 236 246 9363
CEP TELEFONU
0 535 491 7700
YURT TÜRÜ
Erkek
YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Akkanlı Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, 1999 yılında Manisa’da siz C.B.Ü öğrencilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumumuz; herhangi bir cemaat, dernek ve vakfa bağlı olmayan özel bir yurttur. Kurumumuz, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylıdır.
Öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler; sabah kahvaltısı, akşam yemeği, kablolu – kablosuz internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma. Odalarımız 1,2,3 kişilik olmak üzere dizayn edilmiştir. Yurdumuzun kapasitesi 41 kişidir. Odalarda çalışma masası, dolap, ortopedik yatak bulunmaktadır.

Ayrıca dinlenme salonu, etüt salonu, yemekhane ve TV salonu mevcuttur. Öğrencilerimizin çamaşır yıkama ve ütü ihtiyaçları ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Öğrencilerimizin kullandığı WC, banyo ve ortak kullanım alanları kat görevlilerimiz tarafından her gün temizlenmektedir.

Öğrencilerimizin günlük alması gereken kalori miktarına dikkat edilerek on beş (15) günlük yemek listesi oluşturulmakta ve kendi mutfağımızda, sizlere annenizin yokluğunu aratmayacak bayan aşçılarımız tarafından ev yemeği pişirilmektedir. Velilerin 7 gün – 24 saat iletişimde bulunabileceği, evlatları ile ilgili bilgi alabileceği yurt personelimiz görev almaktadır.

Amacımız sürekli kendini geliştiren hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin sağlıklı, güvenilir ve sakin bir ortamda barınmalarını sağlamaktır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YURT HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
YURDU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ