Aktüel Apart ve Yurtları

ADRES
Yıldırım Beyazıt Mah. Endülüs Sk. No: 5 Merkez / KÜTAHYA
TELEFON
0 274 212 2824
CEP TELEFONU
0 505 445 3271
YURT TÜRÜ
Kız Ve Erkek
WEBSİTE
www.kutahyaa.tr.com.tr
YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Sizlerin hayatı için büyük bir dönem olan üniversite yaşamınızda sizin yanınızdayız. Kütahya’nın en merkezi yerinde yer alan apartımızda kalarak hem sosyal hem de eğitim hayatınızda rahat edeceğinizi düşünüyoruz.
 
Apartımız, öğrencilerimizin ve ailelerinin hiçbir endişeye yer bırakmayacak güven duygusu içinde barınmalarını sağlamak üzere kuruldu. Apartımızı tercih eden gençlerimiz, Kütahya’da geçirecekleri öğrencilik yıllarının tadını çıkarabilecek barınma ortamını buluyorlar. Apartımız, barınmadan ibaret olmayan misyonuyla, öğrencilerimizin kent yaşamına uyumu ve eğitimlerine rehberlik desteği ile de ilgileniyor. Bu yönüyle, kollektif dayanışmaya büyük önem veriyoruz.
 
Öğrencilerimizin kendisini aile ortamındaki gibi güvende ve huzurlu hissetmesi için gerekli şartları en iyi bicimde oluşturuyoruz. Kütahya’da yaşamanın ipuçlarını ve püf noktalarını öğrencilerimize aktarıyor, şehirde en güzel hatıralarını biriktirebilmelerini kolaylaştırmak üzere bütün güçlükleri üzerinden alıyoruz.
 
Özetle; her şey siz öğrenciler için düşünülüp tasarlandı ve hayata geçirildi. Size kalan ise sadece eğitiminize huzurla devam etmek ve başarılı bir geleceğe merhaba demek olacaktır.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz;

» Elektrik,
» Su,
» Sıcak Su,
» Isınma (Doğalgazlı Termostatlı Kışın 23 Derece),
» Günlük Olarak Bulaşıkların Yıkanması,
» Odaların Temizlenmesi,
» Banyo Ve Tuvaletlerin Temizlenip Dezenfekte Edilmesi,
» Kesintisiz İnternet Bağlantısı (Wireless),
» Katlar Uydu Bağlantılı Televizyon,
» Çamaşırların Yıkanması,
» Playstation,
» Lig TV Maçlarını İzleme İmkan.

Aktüel apart-yurdumuzdan her iki kampüse de belediye otobüsleri ile tek ulaşımla gidilebilmektedir. (Bu otobüslerin hareket merkezi yurdumuza çok yakındır, dolayısıyla 10 km’lik yolu oturarak gitme imkanına sahipsiniz.)

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YURT HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
YURDU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ