Akyıldız Erkek Apartları

ADRES
Çavuşbey Mah. Hükümet Cad. No 41 Merkez / EDİRNE
TELEFON
0 284 212 2155
CEP TELEFONU
0 543 286 4522
YURT TÜRÜ
Erkek
YURT HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
2003ten bugüne…
 
Akyıldız 1 kız öğrenci ve Akyıldız 2 erkek öğrenci apartları ile Yeni bir şehir, yepyeni bir başlangıç…
 

Akyıldız Kız öğrenci apartları:

 

Trakya Üniversitesi’ne sadece 150 metre mesafede, modern mimarinin konforla buluştuğu, öğrencilerin hizmetine sunulan yepyeni bir konut alternatifidir. 2 oda, mutfak ve banyodan oluşan dairelerde isteğe bağlı çift kişi ya da tek kişi kalınabilmektedir.

Öğrencilerin yaşam standartları ve rahatlığı düşünülerek tasarlanan Akyıldız Apartlar’da toplam 23 adet daire bulunmaktadır.

Tüm daireler kaloriferli olup, eşyalı olarak sadece kız öğrencilere hizmet vermektedir. Ayrıca 24 saat güvenlik,sıcak su,çamaşır makinesi ve internet hizmeti mevcuttur.

   

Akyıldız öğrenci apartları:

 

 Son derece kaliteli ve şık malzemelerden inşa edilmiş olan Akyıldız apartları, şehrin merkezindedir ve Valiliğe 300 mt mesafede olup her yere giden şehir minibüslerine çok yakın olmasından dolayı T.Ü. bütün yerleşkelerine kolayca ulaşım imkanı sağlamaktadır. Trakya Üniversitesi Sarayiçi Kampüsüne ve Mimarlık Fakültesine en yakın erkek öğrenci evleridir. Toplam 34 adet daireden oluşan binada kafeterya mevcut olup, Odalar 1 ve 2 kişiliktir.

Apartta 24 saat güvenlik,sıcak su,internet ,çamaşır makinesi vardır. Haftada bir daire temizliği yapılmaktadır. Ayrıca her apartta kitaplık, çalışma masası, tv, mutfak ve buzdolabı mevcuttur.Kafeteryada sabah kahvaltı, akşam yemeği imkanı bulunmaktadır, kafeteryamız dısarıdan misafirlere acıktır.

Dairelerimiz tercihli olarak yemekli veya yemeksiz olarak kiralanabilir. Öğrencilerimizin rahat edebilmeleri için tüm imkanlar sunulmuştur.

Akyıldız Erkek Apartları Akyıldız Erkek Apartları Akyıldız Erkek Apartları Akyıldız Erkek Apartları Akyıldız Erkek Apartları Akyıldız Erkek Apartları Akyıldız Erkek Apartları Akyıldız Erkek Apartları
Akyıldız Erkek Apartları
Akyıldız Erkek Apartları
Akyıldız Erkek Apartları
Akyıldız Erkek Apartları
Akyıldız Erkek Apartları
Akyıldız Erkek Apartları
Akyıldız Erkek Apartları
Akyıldız Erkek Apartları

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YURT HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
YURDU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ